Deelnemende teams najaarscompetitie 2013
ZONDAG

Jongens 11 t/m 17 jaar H1
(Afd 3309) 2e klasse
Tom v. Asten
Bas v. Asten
Nick v.d. Wal
Wessel v. Eindhoven
Kevin Vos        

Jongens 11 t/m 17 jaar H3
(Afd 3306) 2e klasse

Dylan Griffiths
Bart v.d. Broek
Dorus boers
Wout Abrahams
Michael v. Beek
Tom Verhoeven

Meisjes 11 t/m 17 jaar H1
(Afd 3506) 2e klasse

Jasmijn Pullens
Vera v.d. Bruggen
Fleur Abrahams
Kris Bekkers
Sophie Peek
Maartje de Wit

Jongens 11 t/m 14 jaar H1
(Afd 3201) 1e klasse

Daan de Brouwer
Fedde Rasenberg
Sam v.d. Boogaard
Stan Verheggen


Jongens 11 t/m 14 jaar H3
(Afd 3213) 2e klasse

Wout v.d Broek
Bas Smolders
Lars Brinkman
Mees v. Diemen
Jimmy Hessel
Floris Kramers


Jongens 11 t/m 14 jaar H5
(Afd 3214) 2e klasse
Ties v.d. broek
Daan Bekkers
Sam Jansen
Sam v. Puijenbroek
Figo v. Kolsteren

WOENSDAG

GROEN 1
(Afd 2007) Mixed 1
Nans v. Korven
Noor Leermakers
Fieke Miseré
Duncer Rasenberg
Raf v.d. Boogaard
Roel de Laat

Invallers

Reserve spelers

Voor de rest zijn alle jeugdleden oproepbaar als invaller.
Raadpleeg hiervoor de ledenlijst op www.ypelaer.nl

 

Zondag Jongens 11 t/m 17 jaar H2
(Afd 3308) 2e klasse
Kaj Rouwenhorst
Luc Heesels
Rik Zeeuwen
Dimitri Smits


Jongens 11 t/m 17 jaar H4
(Afd 3312) 2e klasse

Thijs Eekelaar
Bart Smolders
Bram v. Gestel
Sven Klaassen



Gemengd 11 t/m 17 jaar H1
(Afd 3112) 2e klasse

Anke Kleinheerenbrink
Anouk Gommers
Sophia de Bruin
Coen den Boer
Tim Uitdewillegen


Jongens 11 t/m 14 jaar H2
(Afd 3212) 2e klasse

Gijs v.d. Bruggen
Niels den Boer
Mick v.d. Boogaard
Loek Miseré
Rens v. Raak
Teun Leermakers

Jongens 11 t/m 14 jaar H4
(Afd 3215) 2e klasse
Bram Smolders
Max Abrahams
Siem Bocker
Joep v.d. Geld
Sven Bastings
Thijs de Haas
Gilles Rassenberg

Meisjes 11 t/m 14 jaar H1
(Afd 3409) OPEN klasse
Luna v. Gijsel
Lotte Kroot
Lotte v. Asten
Nomi v. Oort
Suus v. Korven

 

GROEN 1
(Afd 2008) Mixed 2

Anouk de Bruin
Eva Putters
Floor v.d. Wiel
Floor Fransen
Floor de Haas
Ise v. Gool                       

 




Terug naar (knltb)