Deelnemende teams najaarscompetitie 2012
ZONDAG

Jongens t/m 17 jaar H1
(Afd 2709) 2e klasse
Kaj Rouwenhorst
Luuk Heessels
Rik Zeeuwen
Dimitri Smits                      

                        

Jongens t/m 17 jaar H3
(Afd 2711) 2e klasse

Wessel v. Eindhoven
Max v. Raak
Thomas Vermunt
Nick v.d. Wal
Kevin Vos
Dorus van Trier

Gemengd t/m 14 jaar H1
(Afd 2205) 2e klasse

Anouk Gommers
Sophia de Bruin
Coen den Boer
Tim Uitdewillegen
Anke Kleinheerenbrink


Jongens t/m 14 jaar H1
(Afd 2601) 1e klasse

Tom v. Asten
Bas v. Asten
Pepijn Ongenae
Thijs Ghering

Jongens t/m 14 jaar H3
(Afd 2607) 2e klasse

Luuk v. Hoof
Bart Smolders
Thijs Eekelaar
Bram v. Gestel


Meisjes t/m 14 jaar H1
(Afd 3006) 2e klasse
Jasmijn Pullens
Vera v.d. Bruggen
Maartje de Wit
Sophie Peek
Kris Bekkers

WOENSDAG

Jongens t/m 12 jaar H1
(Afd 2507) open klasse
Gijs v.d. Bruggen
Niels den Boer
Mick v.d. Boogaard
Teun Leermakers
Loek Misere
Rens v. Raak

Jongens t/m 10 jaar H1
(Afd 2402) open klasse

Bram Smolders
Max Abrahams
Raf v.d. Boogaard
Duncer Rasenberg
Roel de Laat


                                                    

Invallers

Reserve spelers
t/m 12 jaar: Jorg van Gerwen, Thijs Vermeren en Sem Smulders.
t/m 14 jaar: Ferlin Smulders.

Voor de rest zijn alle jeugdleden oproepbaar als invaller.
Raadpleeg hiervoor de ledenlijst op www.ypelaer.nl

 

Zondag Jongens t/m 17 jaar H2
 (Afd 2712) 2e klasse
Wout Hoosemans
Michael v. Beek
Willem v. Dommelen
Bart v.d. Broek
Dylan Griffiths
Tom Verhoeven

Meisjes t/m 17 jaar H1
(Afd 3107) 1e klasse

Femke v. Ingen
Romy v. Gijsel
Marlijn Fonken
Pleun Hoosemans
Sarli v.d. Sande


Gemengd t/m 14 jaar H2
(Afd 2206) 2e klasse

Luna v. Gijsel
Fleur Abrahams
Lotte Kroot
Nomi v. Oort
Bas Smolders
Janus v. Trier
Rob v. Hoof

Jongens t/m 14 jaar H2
(Afd 2603) 1e klasse

Sam v.d. Boogaard
Daan de Brouwer
Fedde Rasenberg
Stan Verheggen

Jongens t/m 14 jaar H4
(Afd 2606) 2e klasse
Wout v.d. Broek
Michiel Kramers
Lars Brinkman
Sven Klaassen




 

Jongens t/m 12 jaar H2
(Afd 2506) open klasse

Figo v. Kolsteren
Joep de Laat
Daan Bekkers
Ties v.d. Broek
Sam Janssen
Sam van Puyenbroek                             

Meisjes t/m 10 jaar H2
(Afd 2802) open klasse

Suus van Trier
Sophie van Hees
Anouk de Bruin
Ise van Gool
Lynn de Kort
Floor de Haas
Madelief Gianotten

 

 






Terug naar (knltb)