Deelnemende teams voorjaarscompetitie 2012
ZONDAG

Jongens t/m 17 jaar H1
(Afd 3016) 2e klasse
Kaj Rouwenhorst
Luuk Heessels
Rik Zeeuwen
Dimitri Smits                      

                        

Meisjes t/m 17 jaar H1
(Afd 3300) 1e klasse

Femke v. Ingen
Romy v. Gijsel
Marlijn Fonken
Pleun Hoosemans
Sarli v.d. Sande

Gemengd t/m 14 jaar H1
(Afd 2607) 2e klasse

Anouk Gommers
Sophia de Bruin
Coen den Boer
Tim Uitdewillegen

Jongens t/m 14 jaar H1
(Afd 2915) 2e klasse

Tom v. Asten
Bas v. Asten
Pepijn Ongenae
Thijs Ghering

Jongens t/m 14 jaar H3
(Afd 2918) 2e klasse

Wessel v. Eindhoven
Max v. Raak
Thomas Vermunt
Nick v.d. Wal
Kevin Vos

Jongens t/m 14 jaar H5
(Afd 2919) 2e klasse
Wout v.d. Broek
Michiel Kramers
Lars Brinkman
Sven Klaassen


WOENSDAG

Jongens t/m 12 jaar H1
(Afd 2801) 1e klasse
Gijs v.d. Bruggen
Niels den Boer
Mick v.d. Boogaard
Teun Leermakers
Loek Misere
Rens v. Raak

Jongens t/m 12 jaar H3
(Afd 2819) 2e klasse

Rob v. Hoof
Bas Smolders
Janus v. Trier
Figo v. Kolsteren
Joep de Laat
Daan Bekkers                    

Meisjes t/m 12 jaar H1
(Afd 3102) 1e klasse

Danique Dockx
Suus van korven
Maartje de Wit
Luna v. Gijsel

Jongens t/m 10 jaar H1
(Afd 2751) 1e klasse

Bram Smolders
Max Abrahams
Raf v.d. Boogaard
Duncer Rasenberg
Roel de Laat
Daan v. Riel
                                                    

Invallers

Voor de rest
zijn alle jeugdleden oproepbaar als invaller.
Raadpleeg hiervoor de ledenlijst op www.ypelaer.nl

 

Zondag Jongens t/m 17 jaar H2
 (Afd 3015) 2e klasse
Wout Hoosemans
Michael v. Beek
Willem v. Dommelen
Bart v.d. Broek
Dylan Griffiths
Tom Verhoeven

Meisjes t/m 17 jaar H2
(Afd 3310) 2e klasse

Emma v. Ooort
Mirthe Ghering
Anne de Kort
Jans Bastiaansen
Lieze Dronkelaar
Janna de Kort



 




Jongens t/m 14 jaar H2
(Afd 2916) 2e klasse

Sam v.d. Boogaard
Daan de Brouwer
Fedde Rasenberg
Stan Verheggen

Jongens t/m 14 jaar H4
(Afd 2920) 2e klasse

Luuk v. Hoof
Bart Smolders
Thijs Eekelaar
Bram v. Gestel


Meisjes t/m 14 jaar H1
(Afd 3208) 2e klasse
Jasmijn Pullens
Vera v.d. Bruggen
Anke Kleinheerenbrink
Sophie Peek
Kris Bekkers

 

Jongens t/m 12 jaar H2
(Afd 2815) 2e klasse

Joep v. d. Geld
Merijn v. Hulten
Thijs de Haas
Ties v.d. Broek
Gilles Rasenberg
Bud Koolen                              








Meisjes t/m 12 jaar H2
(Afd 3109) 2e klasse

Fleur Abrahams
Merel van Dijk
Sabine Heeren
Lotte v. Asten











 

 

 

Terug naar (knltb)