Deelnemende teams voorjaarscompetitie 2011
ZONDAG

Zondag Jongens t/m 17 jaar H1                
(Afd 1714) 1e klas                           
Daan de Bruin
Axel van Wijk
Bram van Beers
Luuk van Erven
Stan Wijten                                               

Zondag Jongens t/m 17 jaar H3     
(Afd 1761) 3e klas                     
Thomas Krielaart
Michael van Beek
Tuur v Gorp
Bart vd Broek

Meisjes t/m 17 jaar H1
(Afd 1912) 1e klasse

Femke van Ingen
Romy van Gijsel
Lisa Veraa
Marlijn Fonken
Pleun Hoosemans

Meisjes t/m 17 jaar H3
(Afd 1934) 2e klasse

Raquel van Aken
Carmen de Koning
Janne Ansems / Janne de Kort
Veerle van Hees
Svenja van Hees
Mirthe Leermakers

Gemengd t/m 14 jaar H1
(Afd 2600) 1e klasse

Sophia de Bruin
Aniek Eysermans
Thomas Vermunt
Thijs Eekelaar
Nick van de Wal

Jongens t/m 14 jaar H1
(Afd 2924) 2e klasse
Tom van Asten
Bas van Asten
Job den Ouden
Pepijn Ongenae

WOENSDAG

Woensdag gemengd t/m 12 jaar H1
(Afd 2501) 1e klas
Joosje vd Voort
Eline Vermunt
Bas van Mil
Stef vd Pas



Meisjes t/m 12 jaar H1
(Afd 3051) 1e klasse

Kris Bekkers
Jasmijn Pullens
Wieke van Bremen
Vera vd Bruggen
Danique Dockx
Anke Kleinherenbrink

Jongens t/m 12 jaar H1
(Afd 2817) 2e klasse

Sam vd Boogaart
Stan Verheggen
Fedde Rasenberg
Roel van Erven
Daan de Brouwer

Jongens t/m 10 jaar H1
(Afd 2751) 1e klasse

Teun Leermakers
Gijs vd Bruggen
Loek Misere
Niels den boer
Mick vd Boogaart   

                                                    

Invallers

Jongens t/m 14
Kay Rouwenhorst
Voor de rest
zijn alle jeugdleden oproepbaar als invaller.
Raadpleeg hiervoor de ledenlijst op www.ypelaer.nl

 

Zondag Jongens t/m 17 jaar H2
 (Afd 1734) 2e klas
Roy Schijvens
Joep Eysermans
Joost van Dommelen
Jordan Griffits


Zondag Gemengd t/m 17 jaar H4
(Afd 1762) 3e klas
Wout Hoosemans
Willem van Dommelen
Tom Verhoeven
Dylan Griffits

Meisjes t/m 17 jaar H2
(Afd 1935) 2e klasse

Sarli vd Sande
Emma van Oort
Mirthe Ghering
Anne de Kort
Milou Uitdewilligen
Lieze Dronkelaar










Gemengd t/m 14 jaar H2
(Afd 2609) 2e klasse

Tim Uitdewilligen
Coen den Boer
Britt van Gestel
Anouk Gommers


Jongens t/m 14 jaar H2
(Afd 2922) 2e klasse

Gijs Bruurs
Tim Tegenbosch
Luc Heesels
Kevin Vos

 

Gemengd t/m 12 jaar H2
(Afd 2518) 2e klasse

Emma vd Pas
Floor Janssen
Sam Wolfs
Revey Pulskens
Thijs de Haas
Joep vd Geld                                       

Meisjes t/m 12 jaar H2
(Afd 3062) 2e klasse

Luna van Gijsel
Lotte van Asten
Merel van Dijk
Sabine Heeren
Fleur Abrahams
Suus van Korven

Jongens t/m 12 jaar H2
(Afd 2818) 2e klasse

Wout vd Broek
Wessel van Eindhoven
Sven Klaassen
Thom van Hees
Max van Raak
Michiel Kramers       

Jongens t/m 10 jaar H2
(Afd 2756) 2e klasse

Daan Bekkers
Bud Koolen
Figo Kolsteren
Gilles Rasenberg
Max Abrahams
Bram Smolders
    

 





Terug naar (knltb)